Staráme se profesionálně o webové prostory

 

Naši klienti se cítí v bezpečí, protože vědí, že jim chráníme jejich webové stránky, pravidelně aktualizujeme jejich administrační systém a také je profesionálně plníme obsahem. Této služby si u nás klienti nesmírně cení, protože se mohou věnovat své obchodní činnosti s vědomím, že je jejich významný prodejní nástroj, webová stránka, v pořádku a 100% funkční.

 

Nejdůležitější činností při správě webové stránky, je samozřejmě zabezpečení obsahu a přístupu k webové stránce. Denně můžeme pozorovat podle statistik CSIRT narůstající počty útoků proti webovým stránkám. Díky našim profesionálním nástrojům umíme odhalovat tyto útoky a úspěšně je odrážet. Protože využíváme všechny schválené postupy pro zabezpečení webových stránek, předcházíme tak aktivně mnoha útokům, které by jinak mohly nastat. Nejčastěji se ze strany útočníků jedná o činnosti, kterými se snaží prolomit přístupová hesla nebo ji mnoha přístupy v jeden okamžik vyřadit z provozu. Díky našim nástrojům umíme i těmto útokům předcházet a včas je eliminujeme.

Nedílnou součástí správného chodu webové stránky, je pravidelná aktualizace zdrojového kódu a administračního systému. My se staráme o to, aby bylo administrační prostředí především funkční a proto každou novou nabízenou aktualizaci nejprve zkoumáme a následně po schvalovacích procesech aktualizujeme i systém. Díky tomu předcházíme možným kolizím nebo chybám. S aktualizacemi je vždy spojené i pravidelné zálohování. Díky našim nástrojům je každá záloha provedena před změnami v obsahu i systému. Můžeme tak velice efektivně pracovat se staršími verzemi, což se mnohdy klientům hodí.

V neposlední řadě klientům plníme webové stránky obsahem, který nám dodají. Obvykle se jedná o dokumenty, ze kterých vytváříme aktuality, nové mediální galerie nebo aktualizujeme stávající informace. V každém případě šetříme klientům jejich čas, který mohou věnovat svým obchodním aktivitám. Obsah námi vložený má vždy předepsaný vzhled, který se řídí vzhledem a logikou webové stránky. Díky tomu se obsah stává přehledným a efektivním.

Toto jsou ty nejdůležitější činnosti pro naše klienty, které vytváříme při správě jejich webových stránek.

 

A co Vy? Chtěli byste mít také webovou stránku bez starostí, bezpečnou a efektivní?

Zavolejte nám nebo napište: atelier@4prostor.cz | +420 493 520 722