Veletrh ve Frankfurtu nad Mohanem pro společnost AVEFLOR, a. s.

Náš dlouhodobý klient u nás poptal projekt, který byl náročný ve všech ohledech. Protože máme rádi výzvy a máme opravdu velké zkušenosti, samozřejmě jsme souhlasili. A vše se nakonec podařilo.

Každý rok prezentuje náš klient svoje služby na významném zahraničním veletrhu. Ve veletržním paláci mu byl nabídnut prostor i výstavní stánek pro vlastní prezentaci. Podmínkou pronajímatele pro využití tohoto stánku však bylo, že nesmí být polepený a obrandovaný tak, že by se stánek následkem polepení znehodnotil. Klient se na nás tedy obrátil s úkolem, jak přenést jeho firemní brand a reklamu na výstavní stánek a přitom dodržet podmínky pronajímatele.

Po důkladném prozkoumání dokumentace stánku a všech možností (což obnášelo také obsáhlou emailovou komunikaci se zahraničním pronajímatelem) jsme nabídli několik možností řešení, z nichž každé bylo originální svým konceptem a způsobem prezentace. Klient si vybral konzervativněji pojaté řešení, které spočívalo ve výrobě panelů z velmi lehčeného materiálu, na kterých se nacházel velice odolný UV tisk ve vysoké fotokvalitě. Rozměry těchto panelů přesně odpovídali rozměrům volných bílých ploch veletržního stánku. Tyto panely byly následně vybaveny pásy průmyslových suchých zipů, za které je bylo možné upevnit na výstavní stánek. K těmto panelům jsme ještě navrhli pořídit dva prosvětlené boxy s dalšími reklamními sděleními, které lze umístit do prostoru. Díky unikátnímu LED řešení uvnitř tohoto světelného boxu, se stává taková reklama ještě výraznější a lákavější.

Klient byl od nás na cestu vybaven instrukcemi, všemi reklamními panely, světelnými boxy a speciální kufříkovou sadou pro instalace. Díky dokonalé přípravě se vše povedlo. Náš klient nainstaloval na místě všechny připravené panely na svá místa, úspěšně zprovoznil připravené světelné boxy a díky kvalitě naší práce se mohl 100% zaměřit na svoje cíle, se kterými na veletrh mířil. Po úspěšném veletrhu všechny panely a boxy opět úspěšně demontoval a odvezl si je zpět. Tím mu vznikl reklamní materiál, který může využívat i na dalších veletrzích, protože i na toto jsme samozřejmě mysleli.

 

 

S námi zrealizujete každý projekt, každou myšlenku. Těšíme se na Vás!

Neváhejte poptat naše služby.

Volejte 493 520 722 nebo pištegrafika@4prostor.cz