Ronal hotový polep auta
Ronal už na silnicích nepřehlédnete

Další úžasný kousek se může od tohoto týdne prohánět na evropských silnicích. Pro společnost RONAL CR s.r.o. jsme začali polepovat vozový park a první z řady vyjela dodávka VW Transporter. Hlavní požadavek na polep vozu bylo zvýšení povědomí o firmě a produktech na pozemních komunikacích.

Proto jsme vybrali jeden produkt a udělali ho nepřehlédnutelným. Abychom podpořili dynamiku produktu, umístili jsme k němu část znaku z loga společnosti a tím vytvořili “rychlé závodní pruhy.” Vše je podpořeno logem celé obchodní skupiny. Pod ním se nacházejí loga konkrétních značek produktů.

Zadní část vozu musí být samozřejmě koncipována odlišně od boků vozidla. Zde jsme vybrali 3 konkrétní produkty a umístili je do zlatého řezu. Podpořili jsme je samozřejmě jednotlivými logy a také webovou adresou. Vše je umístěno na svých pozicích tak, jaké je obecné očekávání. Jako bonus se potom velice zjednodušená grafika spolu s logem objevuje i na předku vozu nad čelním sklem.

Polep vozu je spojení několika tiskových technologií a pracovních postupů. Zvládli jsme ho v rekordním čase, protože klienta tížil čas, kdy musel bezprostředně po nalepení odjet na veletrh. I na to jsme pamatovali a pracovní postupy tomuto požadavku přizpůsobili.

Jsme hrdými členy

01 02 03 04 05 06

Máte na nás dotaz? Napište nám.

10 + 1 =