Garland distributor, s.r.o.

Garland distributor, s.r.o.

Dalibor Hajský | obchodní ředitel |

Spolupráce společnosti Garland s reklamní agenturou 4.PROSTOR, s.r.o.
S reklamní a marketingovou agenturou 4.PROSTOR, s.r.o. spolupracujeme od roku 2005. Společnost pro nás v minulých letech realizovala návrhy, výrobu i instalaci reklamy a především grafické návrhy tiskovin. Během uplynulých let nenastal žádný zásadní problém. Termíny, i když často velmi napjaté, byly vždy dodrženy. Co bylo objednáno, bylo včas a v pořádku dodáno. 4.PROSTOR, s.r.o tvořil a zpracovával většinu tiskovin a katalogů a to pro více jak 10 obchodních značek, které naše společnost na trhu zastupuje.
Logistika zakázek byla pro nás důležitá. Například katalogy vznikaly již od prvního návrhu až po dodání na sklad. Firemní identita značek ale i společnosti GARLAND distributor s.r.o. byla vždy pečlivě dodržována. Zpracování tiskovin a to především zušlechtění obálek katalogů, v sobě nese originalitu, moderní trendy, ale i odkaz na ekologický proces. Vlastní invenci a originální nápady vkládali do grafické tvorby jak již zmíněných katalogů, tak například tradičních vánočních a novoročních animací. Uplynulé spolupráce se společností 4.PROSTOR, s.r.o. si vážíme a hodnotíme ji kladně.

Kropáček LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o.

Kropáček LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o.

Mgr. Pavel Kropáček, advokát | Jednatel |

Společnost 4.PROSTOR, s.r.o. pro naši advokátní kancelář v roce 2016 kompletně navrhovala a realizovala reklamní polepy a další reklamní materiály pro naši novou pobočku v Jičíně. Šlo o individuální řešení na vysoké profesionální a grafické úrovni, se kterým jsme byli nadmíru spokojeni. Byli jsme příjemně překvapeni rychlostí veškeré komunikace ohledně zakázky, zajímavým a funkčním návrhem grafického řešení všech materiálů, ale především samostatnou realizací, která proběhla bezchybně a zcela samostatně bez naší účasti, což pro nás bylo v tomto případě velkým přínosem. Věříme, že se společností 4.PROSTOR, s.r.o. navážeme dlouhodobou spolupráci pro naše marketingové aktivity.

MICRORISC s.r.o.

MICRORISC s.r.o.

Adéla Slezáková (Rulfová) | PR | MICRORISC s.r.o. | 
Ateliér 4.PROSTOR, s.r.o. pro naši firmu navrhnul a realizoval světelný poutač u vstupu, označení firmy 3D nápisem a vnitřní prostorový nápis ve vstupní hale. Všechny prvky byly realizovány dle našich představ, navzdory krátkému času, který byl k dispozici, a za příznivou cenu. Vždy jsme byli s jednáním a servisem této firmy spokojeni, můžeme ji vřele doporučit.
 
ECT, s.r.o.

ECT, s.r.o.

Ing. Eva Králová | Director |
Spolupráce s Vámi je na vysoce profesionální úrovni, za což bychom rádi opětovně poděkovali. Naše společnost počátkem tohoto roku ve spolupráci s Vámi kompletně redesignovala logo a v návaznosti na to i ostatní firemní dokumenty, spolupráce byla z Vaší strany plná invence a zajímavých nápadů, které nám pomohly najít pro firmu novou, modernější tvář. Naši obchodní partneři naše nové logo i barvy ocenili, líbí se jim. Naši partneři ale i my oceňujeme Váš nápad několik let starý, tzv. pravítko ve firemních barvách, kde je kopie první strany našich webových stránek. Velice se nám to osvědčilo nejen jako dárek ale snadno se na tom vysvětluje, co všechno děláme, aniž bychom museli prezentovat celé naše portfolio např. na notebooku. Stává se nám často, že partneři při jednání pravítko studují a pokládají otázky ohledně dalších produktů a možné spolupráce. Častokrát jsme na základě této prezentace s našimi partnery rozšířili spolupráci. Vaší předností je jednoznačně vysoká profesionalita, invence, dodržování termínů, rychlost provedení objednaných prací a také bezchybnost, rovněž jsme si zřejmě „padli do oka“, co se týče vkusu a úrovně.
   
Charita Jičín

Charita Jičín

Bc. Věra Vaníčková Koordinátorka dobrovolníků |
S firmou 4. prostor jsme spolupracovali na fotoprojektu "MY", který prezentoval naši organizaci. Spolupráce byla velmi příjemná a efektivní. 4.PROSTOR, s.r.o. nám navrhl řadu nápadů a zajímavých řešení. Vše bylo realizováno s časovým předstihem. Velmi oceňujeme dodržení veškerých závazků, ochoty a vstřícného vystupování paní Š. Šatrové.