Venkovní reklama
Recenze od PravoProPodnikatele.cz

Mnohokrát děkujeme za kladnou recenzi od společnosti Kropáček LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o. Vážíme si nesmírně tohoto hodnocení a věříme, že nejen pan Kropáček, ale i ostatní klienti našeho ateliéru budou s námi i na dále spokojeni.

* * *

Společnost 4.PROSTOR pro naši advokátní kancelář v roce 2016 kompletně navrhovala a realizovala reklamní polepy a další reklamní materiály pro naši novou pobočku v Jičíně. Šlo o individuální řešení na vysoké profesionální a grafické úrovni, se kterým jsme byli nadmíru spokojeni. Byli jsme příjemně překvapeni rychlostí veškeré komunikace ohledně zakázky, zajímavým a funkčním návrhem grafického řešení všech materiálů, ale především samostatnou realizací, která proběhla bezchybně a zcela samostatně bez naší účasti, což pro nás bylo v tomto případě velkým přínosem. Věříme, že se společností 4.PROSTOR, s.r.o. navážeme dlouhodobou spolupráci pro naše marketingové aktivity.

Mgr. Pavel Kropáček, advokát

Kropáček LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o.

CEO projektu Právo pro Podnikatele – www.pravopropodnikatele.cz

* * *

A jak si pan jednatel přál, tak se také děje. Máme před sebou nové projekty, u kterých věříme, že budou stejně profesionální a originální jako ty předešlé.

Krásné páteční odpoledne všem.

Tým 4.PROSTOR, s.r.o.

Jsme hrdými členy

01 02 03 04 05 06

Máte na nás dotaz? Napište nám.

7 + 14 =