Logo
Prestižní dámský klub a jeho nový logotyp

Po náročné, ale velice příjemné cestě můžeme s hrdostí představit redesign logotypu prestižního dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, který letos slaví 17 let od založení a který navazuje na významnou tradici prvorepublikových dámských klubů v naší zemi.

Dostali jsme zadání na redesign logotypu, který by nebyl tak zásadní, ale který by zároveň významně komunikoval cíle a hodnoty klubu. Proto jsme se rozhodli zachovat zcela barevnost logotypu. Tím jsme naznačili spojení s historií. Zvolili jsme nový typ fontu, který připomíná starý a je také moderní, svěží a elegantní. Všechny znaky jsou psané verzálkami, aby podtrhly hrdost a jedinečnost klubu. Došlo i na velice jemný, ale zásadní grafický prvek; a tím je spojení znaků “L” a “A”. Tím jsme vyzdvihli ženský prvek a jasně zacílili na konkrétní skupinu.

Logotyp byl představen na oslavách 17. narozenin klubu a byl přivítán velice kladně. Za to jsme nesmírně vděční a přejeme dámskému klubu a všem členkám, aby byly stejně tak hrdé, cílevědomé a jedinečné jako je jejich nový logotyp.

Jsme hrdými členy

01 02 03 04 05 06

Máte na nás dotaz? Napište nám.

15 + 14 =