Online Marketing 2.0

Marketing na sociálních sítích

Všechny cílové skupiny zákazníků jsou dnes na sociálních sítích. Umíme porozumět vaší strategii, produktům a klientům. Umíme zvolit sociální sítě, které budou pro Vás konverzní. Umíme nastavit online marketing tak, aby Vám vydělával. A proč Online marketing 2.0? Vše je o komunikaci. A na sociálních sítích to platí dvojnásobně. Aktivní komunikací k zisku.

Správa sociálních sítí

Nejprve Vám porozumíme. Poté nalezneme vašeho cílového zákazníka. Díky tomu budeme vědět, jaké sociální sítě využívá. Stanovíme cíle, které dosáhneme. Vytvoříme strategii pro vaše kampaně a vystupování na sociálních sítích. Nastavíme grafickou podobu profilů a styl, který bude blízký cílovým skupinám. Vytvoříme marketingový plán s konkrétními příspěvky, budeme komunikovat s vašimi fanoušky a všechno to měsíčně reportovat.

Nejlepší online marketing

Oproti konkurenci využíváme omnichannel marketing, který uchopí cílovou skupinu na sociálních sítích, PPC kampaní, offline reklamou i emailingem. Sledujeme především stanovené cíle, ať už to je větší ziskovost, zvýšení PR nebo rozšíření fanouškovské základny. Vybíráme takové sociální sítě, které jsou pro Vás konverzní. Rádi Vám doporučíme, kdy má smysl investovat do placené reklamy a kdy je vhodné využít organických dosahů. Vytváříme výstupní analýzy, plánujeme aktivně obsah, který zajímá cílovou skupinu a organicky pracujeme s každým fanouškem/odběratelem.

Jsme hrdými členy

01 02 03 04 05 06

Máte na nás dotaz? Napište nám.

9 + 10 =