Instalace velkoplošné reklamy – video

 

Preciznost, rychlost, kvalita. I tak by se dal definovat tento projekt. Dostali jsme zadání: navrhnout a vyrobit kvalitní velkoplošný banner s grafikou, která přitáhne lidské oko, bude snadno zapamatovatelná a čitelná na první pohled.

 

Jelikož je zde pohledová vzdálenost od 10 do 30 metrů, zvolili jsme ze zkušeností méně grafických a textových prvků a soustředili se na ty nejpodstatnější sdělení. Jedině tak lze docílit toho, že velkoplošný banner, určený především pro projíždějící řidiče, bude efektivně plnit svoji funkci.

Po schválení grafiky jsme přikročili k výrobě. Používáme osvědčené a certifikované materiály vč. ekologicky certifikovaných tiskových barev s vysokou UV odolností, což zaručuje mnohaletou barevnou stálost. Jakmile byl banner vyrobený, naplánovali jsme datum instalace. Protože se instalovalo v zimních měsících, museli jsme navrhnout takový termín, kdy nebude příliš mrznout a kdy bude ideální bezvětrné počasí. To se nakonec povedlo. Na místo byla povolaná naše instalační četa s certifikací pro výškové práce, vybavena pro tento projekt vysokozdvižnou rampou.

Protože máme bohaté zkušenosti s instalacemi od roku 2000, pověšení a vypnutí velkoplošného banneru trvalo pouze hodinu a půl. Díky použití kvalitních upevňovacích materiálů, lan a profesionální kotvící techniky, vydrží banner na svém místě dlouhé roky. Pro ilustraci se můžete podívat na krátké sestříhané video z instalace.

 

Chcete také vyrobit a upevnit vaši reklamu? Rádi s Vámi vše zkonzultujeme.

Zavolejte nám nebo napište: atelier@4prostor.cz | +420 493 520 722