Logo ECT
ECT, s.r.o.

Ing. Eva Králová

| Director |

Spolupráce s Vámi je na vysoce profesionální úrovni, za což bychom rádi opětovně poděkovali.

Naše společnost počátkem tohoto roku ve spolupráci s Vámi kompletně redesignovala logo a v návaznosti na to i ostatní firemní dokumenty, spolupráce byla z Vaší strany plná invence a zajímavých nápadů, které nám pomohly najít pro firmu novou, modernější tvář. Naši obchodní partneři naše nové logo i barvy ocenili, líbí se jim.

Naši partneři ale i my oceňujeme Váš nápad několik let starý, tzv. pravítko ve firemních barvách, kde je kopie první strany našich webových stránek. Velice se nám to osvědčilo nejen jako dárek ale snadno se na tom vysvětluje, co všechno děláme, aniž bychom museli prezentovat celé naše portfolio např. na notebooku. Stává se nám často, že partneři při jednání pravítko studují a pokládají otázky ohledně dalších produktů a možné spolupráce. Častokrát jsme na základě této prezentace s našimi partnery rozšířili spolupráci.

Vaší předností je jednoznačně vysoká profesionalita, invence, dodržování termínů, rychlost provedení objednaných prací a také bezchybnost, rovněž jsme si zřejmě „padli do oka“, co se týče vkusu a úrovně.