Budujeme hrdé Česko – unikátní projekt, jedinečné logo

Pro mediálně nejvíce sledovaný projekt svého druhu v České republice “Ocenění českých podnikatelek” jsme vytvořili nový logotyp a kompletní vizuální styl. Tento unikátní projekt podporuje a oceňuje transparentní firmy s vynikajícími ekonomickými výsledky a zároveň poukazuje na jejich hodnoty a společenskou odpovědnost drženou v rukou českých žen.

Organizátory tohoto projektu jsme byli požádáni o vytvoření nového vizuálního stylu, který by si našel cestu k úspěšným českým ženám a motivoval je se projektu zúčastnit. Jako hlavní claim je zvolené velice chytlavé a zároveň motivující sousloví “BUDUJEME HRDÉ ČESKO“. To jsme měli při vytváření nového vizuálu neustále na paměti. Proto jsme se rozhodli použít národní barvy, které jsme stylizovali a svými odstíny více přiblížili právě ženské podnikatelské sféře. Jako hlavní grafický symbol jsme nakreslili unikátního českého lva, který svojí pózou a ztvárněním působí majestátním a hrdým dojmem. K tomuto grafickému symbolu jsme použili font, který jsme sami vytvořili a který je v harmonii s vizemi a cíli projektu.

Kromě loga projektu a claimu tvoříme již zmíněný vizuální styl, který je velice rozsáhlý. Od standardních tiskovin, reklamních listů, poutačů, bannerů až po cílené emailové kampaně, přílohy emailů a v neposlední řadě webové stránky celého projektu s unikátním registrem českých podnikatelek, který je přístupný všem podnikatelkám, které se projektu účastní. Díky tomu mohou sdílet informace, nacházet nové kontakty, klást dotazy odborníkům a komunikovat díky uzavřené sociální síti Yammer. Novou podobu stránek chystáme odhalit na začátku června, proto se nechte překvapit.

Prezentace nového loga (PPTx)

Jsme hrdými členy

01 02 03 04 05 06

Máte na nás dotaz? Napište nám.

2 + 10 =